Estetik Dergisi

DIVARESE SONBAHARA ATILAN STİL SAHİBİ ADIMLAR

DIVARESE SONBAHARA ATILAN STİL SAHİBİ ADIMLAR

Köklü İtalyan geçmişi ve yüksek kalite anlayışı ile Divarese, Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonunda ayakkabı, çanta ve aksesuar tutkunlarına sezon trendlerini yansıtan modern tasarımlar sunuyor.

Genç, Güncel ve Feminen Divarese Kadını

Geçtiğimiz sezona hakimiyet kuran beyaz; Sonbahar/Kış 2020-21 sezonunda sivri burunlu çizmelere ve farklı formlu botlara hayat vererek, aydınlık kış silüetlerini vurgulamaya devam ediyor. Siyah, beyaz ve bordo seçenekleriyle bağcık detaylı postallar ve rugan botlar; stil dozu yüksek dinamik kış görünümlerinin ideal tamamlayıcısı olarak öne çıkıyor.

Sonbahar/Kış koleksiyonlarının vazgeçilmezi kovboy botları, şehre western esintisi getirmeye hazırlanıyor. Sezonun en çok tercih edilenlerinden chelsea botlar ise deri ve süet deri seçenekleri ile her stile uyum sağlamaya devam ediyor. Stilinde zamansızlığa oynayan kadınlar, güncellenen tasarımları ile öne çıkan oxford, loafer ve makosen ayakkabıları tercih ediyor.

Geometrik formlarıyla trend alarmı veren çantalar; altın renkli sapları ve zincir detayları ile dikkat çeken çarpıcı modelleri ile sezona hakimiyet kurmaya hazırlanıyor. Süet hobo çantalar, konforu öne çıkaran Divarese kadınına fonksiyonel ve stil sahibi bir alternatif oluyor.

Rahat ve stil sahibi görünümlerin tamamlayıcısı sneaker’lar, kış stillerine uyum sağlayan renk paleti ile öne çıkıyor. Dinamizmi yüksek metropol hayatını, rahat ve stil sahibi bir görünümle karşılamak isteyen kadınların favorileri; yüksek tabanlı formlarıyla öne çıkan tasarımlar ve sleek sneaker’lar oluyor.

Centilmenlerin Adımlarında: Divarese

Şehre dönüş stilinde öne çıkan oxford, brogue ve monk ayakkabılar, güncellenen tasarımları ile centilmenlerin stil imzası olmaya devam ediyor.

Natürel renk paleti ve siyahın zamansız tonları ile öne çıkan chelsea botlar; ofis şıklığından hafta sonu ritmine, sıcak ve konforlu formu ile her görünüme eşlik ediyor.

Kroko dokudan natürel süete, farklı renk seçenekleriyle outdoor botlar; sezon boyunca centilmenlere yenilikçi, sıcak ve konforlu adımlar vaat ediyor. Sonbahar/Kış 2020-21 sezonunun dokunuşu ile güncellenen British rock botlar; güçlü ve dinamik erkek silüetlerine vurgu yapıyor.

Metropol stilinde konfor dozunu karşılayan yüksek tabanlı sneaker’lar, renkli ve grafik etkili alternatifleri ile centilmenlerin sezon favorisi oluyor.

01/10/2020
Paylaş: