Estetik Dergisi

GLORIA SPORTS ARENA’ NIN DOĞA DOSTU SPOR İKLİMİ

GLORIA SPORTS ARENA’ NIN DOĞA DOSTU SPOR İKLİMİ

Antalya Belek’te çam ağaçlarıyla çevrili bir alanda konumlanan, Avrupa’nın en geniş kapsamlı ve modern spor kompleksi Gloria Sports Arena; açık, kapalı ve su tesisleri, spor hekimliği ve atletizm performans merkezi ile sporseverle buluşmaya devam ediyor.

Gloria Sports Arena’nın Yıldız Parçası: Gloria Golf Club

Gloria Sports Arena tabiatının bir parçası olan ve ünlü mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Kulübü, doğal güzellikleri ile golf tutkunlarına stresten arındırıcı bir atmosfer sunuyor. 45 delikli, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve 9 delikli Verde Sahası ile Türkiye'nin en büyük golf sahası olan Gloria Golf Club' da zorlu bir golf parkuru bulunuyor.

Dünyanın farklı lokasyonlarından golf tutkunlarına ev sahipliği yapan Gloria Golf Club, turnuvalara hazırlananlar için zengin içeriğe sahip, profesyoneller ya da amatörler için başarılı saha örneği olarak öne çıkıyor. Uluslararası standartlara göre hazırlanan alanda 5 çim, 5 golf egzersiz sahası, 3 bunker yeşili ve 6 talaş alan bulunuyor. Kulüpte 2 şeritli golf aracı ve sürüş yolu da bulunuyor. Tesis içinde bulunan Club House şık mimarisi ve terası ile golf keyfini taçlandırıyor.

İyi bir eğitim merkezi olan golf kulübü, golfçüler için verimli bir saha olmasının yanı sıra eşsiz doğası, çamları ve göletleri ile golfçülere keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

30/11/2019
Paylaş: