Estetik Dergisi

ÜNLÜLERİN ESTETİKTE EN FAVORİ OPERASYONLARI

ÜNLÜLERİN ESTETİKTE EN FAVORİ OPERASYONLARI

ROBERT PATTINSON
Twilight serisi ile büyük bir çıkış yapan ünlü aktör de estetik ameliyatlardan nasibini alan ünlülerden.. Başarılı çene operasyonunun bir erkeğe nasıl bir köklü değişim yaşatabileceğine dair önemli bir örneği oluşturuyor.

JULIA ROBERTS
Hollywood camiasının akıllara kazınmış kadın oyuncularından Julia Roberts da burun estetiği ile rüya gibi bir değişim yaşamış isimlerin başında geliyor. Zaten güzel ve naif olan Roberts’ın suratı, estetik ameliyat sonrasında daha da güzelleşerek hafızalarda yer edindi. 

SALMA HAYEK
Güzelliği ile tüm dünyayı kendisine hayran bırakan bir diğer isim ise Meksika asıllı Amerikalı aktris Salma Hayek. Hayek, yaptırdığı başarılı silikon operasyonları sayesinde güzelliğine güzellik katan ünlü isimlerden.

KIM KARDASHIAN
Estetik denilince son dönemlerde oldukça popüler olan Kardashian ailesinin en güçlü üyesi olan Kim Kardashian’ı atlamadan geçmek olmaz. Her ne kadar burun estetiği ve silikon ameliyatları konuşulsa da, onun ifadesini değiştiren diş ve çene yapısındaki operasyonlar olmuş.

JENNIFER ANISTON
Duru güzelliğini bir estetik müdahalesine borçlu olan diğer bir Hollywood yıldızı da Jennifer Aniston. Sıklıkla yaptırdığı; cilt tonunu eşitleyen, gözenekleri sıkılaştıran ve tazelik veren Clear+Brillant Fraksiyonel Lazer, Aniston için olmazsa olmazlar arasında.

CHELSEA HANDLER
Yıllara meydan okuyan görüntüsü ile Handler listemizde yer alıyor. Geçen yılların ondan pek de bir şey götürmediği aşikar. Handler bu görüntüsünü kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltan, aynı zamanda ciltttte meydana gelen hasarlarda, cilt çatlaklarında ve ciltttteki ton bozulmalarında etkili olan Freaksiyonel Lazer tedavisine borçlu.

KATY PERRY
Dünyaca ünlü yıldızın favori estetik operasyonu Gözaltı Dolgusu. Perry, göz altı çukurları için lazer tedavisi ve dolgu enjektesi yaptırmıştır. Göz altlarındaki koyu halkalara çözüm arayan herkese önerdiğini de eklemiştir.

CAITLYN JENNER
Ünlü Jenner ailesine mensup, eski adıyla Bruce Jenner da yaşlanmaya karşı küçük estetik operasyonlar geçiren ünlülerden. Ancak cinsiyet değiştirmeye karar verip, Caitlyn Jenner olduğunda göğüs implantı, burun estetiği ve yüz kemiklerini kadınsı gösterecek ameliyatlar geçirdi. Ve bambaşka biri olarak karşımıza çıktı.

 

01/12/2019
Paylaş: