Estetik Dergisi

REFRESH PLURYAL GENÇLİK İKSİRİ - Dr. Güngör Kırmızıgül

REFRESH PLURYAL GENÇLİK İKSİRİ - Dr. Güngör Kırmızıgül

Son yıllarda estetik ve gençleştirme uygulamalarımızda ciltte yaşlanma problemlerinin giderilmesinden çok, yaşlanmanın önüne geçilmesi ve problem oluşmadan önce koruma tedbirlerinin alınması daha ön planda. Cilt kalitesinin artırılması, daha parlak, gergin, canlı, sıkı ve sağlıklı görünüm her kişinin en başta gelen isteği.

Refresh Pluryal; bu anlamda ciltte canlandırma, derin nemlendirme, gençleştirme ve cildin korunması için gerekli anahtar bileşenlere sahip. İçeriğinde bulunan gençlik iksiri olarak adlandırdığımız hyaluronik asit sayesinde cildin mükemmel şekilde nemlendirilmesine, sıkılaştırılmasına ve genç görünümünü korumasına olanak sağlar. Stem Cell Booster (Bitkisel Kök Hücre güçlendiricisi) içeren tek mezoterapi kokteyli olması ise, en can alıcı farkı. Bu anlamda cilt katlarında hücre yapılanmasını uyarması sayesinde cilde canlılık ve parlaklık kazandırır. DNA içermesi sayesinde ise, serbest radikallere karşı savaşarak stres, sigara, çevresel faktörler gibi etkenlerden zarar gören cildi onarır. B3, B6, B5 ve A vitaminleri ile cildin ihtiyacı karşılanırken; yaşlanma süreci geciktirilir, kırışıklıklar giderilir, cilt sağlığı desteklenir.

Uygulama lokal krem anestezisi ile 10 dakika gibi kısa bir sürede yapılır. Uygulama sonrası kişi günlük hayatına hemen dönebilir. Sonuçlar hızlı ve ilk seanstan sonra bile hemen görülebilir. Cildin ihtiyacına bağlı olarak seanslar tekrarlanır.

KULLANIM ALANLARI

Yüz, boyun, dekolte ve el üzerinde gençleştirme amacıyla kullanılır.

Refresh Pluryal gençlik iksiri sayesinde kısa vadede canlı, parlak, gergin ve genç bir cilde sahip olurken uzun vadede kırışıklıklar, çizgiler ve sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerinin azaldığını görebilirsiniz.

01/12/2019
Paylaş: