Estetik Dergisi

SAĞLIĞINIZ İÇİN GANO KAHVE İÇİNİZ Ecz. Neviye Vatansever

SAĞLIĞINIZ İÇİN GANO KAHVE İÇİNİZ Ecz. Neviye Vatansever

Reishi mantarı içeriğinde neler var?

Ganoderma Lucidum:

Gelişmiş teknoloji sayesinde bilim adamları Ganoderma’nın ana kimyasal bileşenlerini çözümlemişlerdir. İçerisinde şu aktif bileşenler vardır.

Organik Germanyum:
Bu nadir mineral kan dolaşımını düzenler, yorgunluğu ortadan kaldırır, enerji verir, bağışıklık sistemini güçlendirir ve toksinleri atar.

Süperoksidedismutaz (SOD): 
Antioksidandır. Serbest radikalleri etkisiz hale getirir ve yaşlanmayı geciktirir. Gençleşmeyi destekler.

Polisakkarit:
Kolesterolü düşürür, şişmanlığı önler. Bağışıklık sitemini güçlendirir.

Triterpenes:
Lingzhi asidi olarak bilinir. Histamine bağlı alerjileri ve iltihapları iyileştirir, mide ve sindirim sistemini güçlendirir. Nefes darlığı ve karaciğer fonksiyonlarını düzeltmekten sorumludur. Kandaki yağ oranını dengeler. Yüksek tansiyonu düşürür. Sinir hücrelerinin beyine iletiminde görev alır.

Adenozin Monofosfat (AMP):
Kan damarları tıkanmasını ortadan kaldırır. Yüksek tansiyon, felç, kalp, damar tıkanıklıkları ve hissizlik durumlarını düzeltir.Tüm bu içeriklerim kombinasyonu Ganoderma’ya harika tedavi edici özelliğini vermektedir. Ayrıca potasyum, Magnezyum, Kalsiyum, Sodyum, Manganez, Demir, Çinko yararlı minerallerini de içerir.

VÜCUTTAKİ ÇALIŞMA MEKANİZMASI:
Ganoderma tüketildikten sonra, bitkinin aktif bileşenleri vücutla etkileşime girer. Bu reaksiyonlar 5 aşamada gerçekleşir.

(1-30 Gün): Vücut fonksiyonlarını düzenlemeye başlar. Toksinleri ve gizli rahatsızlıkları tetkik etmesi noktasında etki hissedilir.

Temizleme Detoksifikasyon (1-30 Gün): Ürik asidi, laktik asidi, kolesterolü, yağ kitlelerini, ölü dokuları, toksinleri temizlemek üzere harekete geçer.

Düzenleme (1-12 Ay): İyileştirici etki

İnşa (6-24 Ay): Vücudu yenilemeye, onarmaya devam eder.

Yenileme(1-3 Yıl): Kişi, sağlığının optimal düzeye geldiğini hisseder. Gençleşme ile faydalar görür.

SAĞLIKLI YAŞAMAK, SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN GANO EXCEL, LUVOCO KAHVE çeşitleri, NEVA ECZANESİ

01/03/2019
Paylaş: