Estetik Dergisi

MACHKA SONBAHAR-KIŞ 2020-2021 KOLEKSİYONU İLE ROMANTİK BİR MEVSİME YOLCULUK

MACHKA SONBAHAR-KIŞ 2020-2021 KOLEKSİYONU İLE ROMANTİK BİR MEVSİME YOLCULUK

Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, kusursuz tasarım anlayışını eşsiz detaylarıyla harmanlayarak romantik bir mevsimin kapılarını aralıyor. Bu buluşmaya eşlik eden Marka Yüzü Arzum Onan ise, yeni sezonun sofistike silüetleriyle karşınıza çıkıyor.

Sezonun naif ruhuyla uyum yakalayan; gösterişli detaylara sahip yalın tasarım anlayışıyla Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, gündüzden geceye Machka kadınının tüm zarafetine eşlik edecek bir seçki sunuyor. Şal yaka saten tulum ve maskülen ceket-pantolon takımlar tüm ilgiyi üzerinize çekerken, zarif formlu yılan desen elbiseler, silüetlerde göz kamaştırıcı bir etki yaratıyor.

Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 sezon koleksiyonunun renk paletinde yeni mevsimin atmosferini yansıtan kahverengiler, tarçınlar, yanık turuncular, bakırlar, mürdümler, gül kuruları ve son olarak deniz yeşilleri ön plana çıkarken, zamansız siyahlar, naif beyazlar, bejler ve ekrular minimal ve monokrom stil arayışındaki Machka kadınlarına hitap ediyor.

Markanın ruhunu yansıtan desen ve dokuları bir araya getiren Machka Sonbahar-Kış 2020-2021 Koleksiyonu, şehrin sokaklarına düşen sonbahar yağmurlarına eşlik edecek romantik bir seçki ile karşınıza çıkıyor.

Sizler için Machka Sonbahar-Kış Koleksiyonundan göz kamaştıran elbiseleri keşfe çıkıyoruz…

01/10/2020
Paylaş: