Estetik Dergisi

DOĞAL MASKE BAKIMIYLA YAŞLANMA ETKİLERİYLE SAVAŞIN

DOĞAL MASKE BAKIMIYLA YAŞLANMA ETKİLERİYLE SAVAŞIN

Stres, yanlış beslenme, sigara ve alkol kullanımı, hava kirliliği, güneş… Bütün bu etkenler cildinize zarar vererek kırışıklıklar, ince çizgiler, lekelerle kendini gösteriyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, cildinizin yaşlanma etkileriyle savaşında sizi yalnız bırakmıyor. FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Manuka Honey maske içerdiği doğal özlerle cildinizin daha genç, güzel ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Hepimiz bir yandan kontrollü sosyal yaşama alışırken, bir yandan da eskisi gibi yaşamaya, hayatımızı normal bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz zorlu süreç, yaşadığımız stres cildimizi de ciddi şekilde etkiliyor. Stresin yanı sıra yaş aldıkça farklı nedenlerle hasara uğrayan cildimizde erken yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar, ince çizgiler daha fazla göze çarpıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, dünyanın ilk akıllı maske terapisi cihazı UFO ve UFO Mini ile entegre bir şekilde çalışan yeni Manuka Honey maske de yaşlanma etkilerine karşı savaşta yardımınıza koşuyor.

Manuka Balıyla Gelen Güzellik

FOREO’nun yepyeni Farm to Face maske koleksiyonun da yer alan Manuka Honey , doğanın kalbinden gelen özel içeriklerle cildinizin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. İçeriğinde Yeni Zelanda’ya özgü, mucizevi bir bal olan gerçek Manuka balı bulunan, anti-aging etkili Manuka Honey maske, cildi besleyerek daha canlı, genç ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Erken yaşlanma belirtileri gösteren tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Manuka Honey maske, kuruluğu azaltarak cilde eski canlılığını geri kazandırıyor. Manuka Honey maskenin içeriğindeki papatya ve karakafes bitkilerinde bulunan allantion özü ise cildi yatıştırıyor, nemlendiriyor. Hassas cilt tiplerinin bile güvenle kullanabileceği Manuka Honey maske, nektarin özlü tatlı ve doğal aromasıyla da fark yaratıyor. Farm to Face koleksiyonundaki yeni hydrocell Manuka Honey maske ile cildi yenilemek artık daha kolay. Dermatologlar tarafından test edilen Manuka Honey maske, sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.

 

01/10/2020
Paylaş: