Estetik Dergisi

HER AÇIDAN VAKKO

HER AÇIDAN VAKKO

Modanın da ötesinde duyarlı bir bakış açısıyla kışa farklı hazırlanan Vakko, etik ve estetiği bir araya getirerek yeni sezonu karşılıyor. Vakko Sonbahar Kış kampanyası ile modayı anlamlı, özenli, zamansız parçalarda buluşturuyor.

İçinden geçtiğimiz yeni dönemde hayatımızda kaliteyle kusursuz işçiliği bir araya getiren Vakko koleksiyonları, renkleri, enerji ve yenilikleriyle keyif katan içsel bir yolculuğu tasarımlarına taşıyor.

Vakko Sonbahar/Kış 2020-21 kampanyası; kaliteye yoğunlaşarak nitelikli kumaş seçimleri, kusursuz kalıp ve işçiliklerini ön plana çıkararak tasarımlarında vurguluyor. Kadın ve erkeğin rafine dünyasını yansıtan kampanyada geçmişten bugüne gelen benzersiz Vakko kalitesi öne çıkıyor.

POZİTİF BİR KADIN KOLEKSİYONU

Vakko kadın modası ne olursa olsun pozitif tarafta durmayı, yaşamımızı renklendirmeyi, başkalarından çok kendimiz için özenle var olmayı hedefliyor ve bunun için ‘Stay Healthy in Style’ diyerek özel bir çağrıda bulunuyor. Hayata olan bağlılığın ve sevginin bir göstergesi olarak stil yansımaları; her şeye rağmen yarını başka bir gün olarak kabul ederek; bugünü, an’ı yaşamaya davet ediyor. 7 ana temadan oluşan koleksiyon stil ve renk buluşmalarını geniş bir çerçevede ve yelpazede ele alıyor.

01/10/2020
Paylaş: