Estetik Dergisi

ÜNLÜLERİN ESTETİK OPERASYONLARI

ÜNLÜLERİN ESTETİK OPERASYONLARI

MİNE TUGAY

Güzelliği ve oyunculuğuyla adını sıkça duyduğumuz gözde oyuncu Mine Tugay’ın eski halini görenler estetiğin gücünü bir kez daha görmüş oluyor. Güzel oyuncunun geçirdiği operasyonlar; burun estetiği, çene inceltme, elmacık kemiklerde bir miktar dolgu ve kaş değişikliği.

DEFNE SAMYELİ

Güzelliği ve gençliği bedenine kilitlemesiyle kendine hayran bırakan Defne Samyeli yaptığı estetik açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Samyeli:

"Hiçbir küçük dokunuş... Hiç, hiçbir şey yok. İsteyen inansın, isteyen inanmasın... Olsa söyleyeyim. Çünkü biri yaptıracaksa, o kişi benim. 30 yıldır bu sektördeyim. Herkes, her türlü, her dokunuşu yaptırıyor. Yüz yogası çalıştım senelerce... Ben bu işleri geçmişte bir yaptım, şimdi uğraşmak zorunda kalmıyorum" diye konuştu. Fakat Samyeli’nin göğüslerine silikon taktırıp, yüzünü gerdirdiği iddia ediliyor.

DEMET ÖZDEMİR

Yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncuyu ekranlarda sık sık görmekteyiz. Özdemir ekranlarla tanıştığı zamanlardaki köşeli çene yapısıyla oldukça konuşulmuştu. Özdemir’in, çenesini törpületip, massater botoks ve jawline yaptırdığı iddialar arasında. Eski ve yeni görüntüsü çene yapısının önemini bir kez daha gözler önüne seriyor.

FAHRİYE EVCEN

Onu güzelliği, oyunculuğu ve kurduğu güzel ailesiyle yakından tanıyoruz: Fahriye Evcen. güzel oyuncunun altın orana sahip olan yüzünde Jawline ve burun estetiği olduğu iddia ediliyor.

YASEMİN ÖZİLHAN

Zarif, şık, başarılı, o güzel bir anne; Yasemin Özilhan. Onu uzun yıllar boyunca yayınlanan Doktorlar dizisiyle tanıdık. Özilhan; burun estetiği, dudak dolgusu ve jawline operasyonu geçirmiş.

İREM DERİCİ

Şarkılarıyla, başarılarıyla ve özel hayatıyla sık sık gündemde olan bir isim İrem Derici. Değişimiyle barışık bir yol izleyen Derici, iki kere burun estetiği, jawline, dudak dolgusu yaptırmış, göğüslerine de silikon taktırmıştır.

DENİZ AKKAYA

Güzelliğiyle zamana meydan okuyan isim: Deniz Akkaya. Akkaya’nın geçirdiği operasyonları bilmeyenimiz yoktur. Burun estetiği, jawline, çene dolgusu, dudak dolgusu ve yüz gerdirme…

29/09/2020
Paylaş: