Estetik Dergisi

REFRESH GENÇLİK UYGULAMASI Dr. İrem Kutlutürk

REFRESH GENÇLİK UYGULAMASI Dr. İrem Kutlutürk

Cildini daha nemli, daha sıkı ve ışıl ışıl görmeyi kim istemez ki? Peki içten dışa yansıyan parlak bir cilde nasıl sahip olabiliriz?

Gençliğinizin süresini uzatmanın yeni ve etkili formülü, 2020’nin en trend anti aging uygulaması olan Refresh Gençlik Kokteyli ile tanışmaya hazır mısınız?

Dermatoloji Uzmanı Dr. İrem Kutlutürk gençleşmenin en etkili formülünü sizler için yazdı…

Her zaman genç, duru ve fresh görünmek, yaş almamıza rağmen yıllara meydan okuyabilmek hepimizin çaba gösterdiği ortak arzusudur. Ancak zamanla cildimizde oluşan nem ve elastikiyet kaybı, kolajenin azalması gibi etkenlerle deformasyonun oluşması kaçınılmazdır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen genç görünebilmeniz bazı mezoterapi yöntemleriyle mümkün. Bunlardan en çok tercih edilen yöntemin ‘’Refresh Gençlik Kokteyli’’ uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Refresh Pluryal; ciltte canlandırma, derin nemlendirme, gözle görünür bir gençleştirme sağlamak için gerekli bileşenlere sahip olması açısından ön plana çıkıyor. İçeriğinde gençlik iksiri olan hyaluronik asit sayesinde cildin sıkılaşmasına, derin olarak nemlendirilmesine, genç görünümü korumasına olanak sağlamakta. Bitkisel kök hücre güçlendiricisi içeren tek mezoterapi kokteyli olması sayesinde cilt katlarında hücre yapılanmasını uyararak cilde canlılığı geri kazandırıyor. DNA içeriği ise, serbest radikallere karşı savaşarak zarar görmüş cildi onarıyor. Yine içeriğinde bulunan B3, B5, B6 ve A vitaminleri cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ihtiyacını karşılamakta. Tüm bu içeriğin cilde geri kazandırılmasıyla kırışıklıklar giderilirken, yaşlanma süresi geciktirilip, cildin sağlığına kavuşmasına destek olunuyor.

Refresh gençlik kokteyli; yüz, boyun, dekolte ve el sırtları başta olmak üzere kırışıklık ve sarkmaların olduğu alanlar ile, cilt dokusunun gevşemeye başladığı noktalara lokal krem anestezisi ile 15-20dk. gibi kısa bir sürede kolayca uygulanır.

Refresh gençlik kokteylini uyguladığımız kişilerden aldığımız geri bildirimler, ertesi günden itibaren yüzlerinde yoğun nem hissettikleri yönünde. Kokteyl, yenilenen daha genç bir cilt düzeyi, kırışıklıkların azalması, cilt lekelerinin azalması, solgun ve yıpranmış cildin yenilenmesine yardımcı olmaktadır.

Refresh Pluryal gençlik iksiri sayesinde kısa vadede canlı, parlak, gergin ve genç bir cilde sahip olurken, uzun vadede kırışıklıklar, çizgiler ve sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerinin azaldığını görebilirsiniz.

01/09/2020
Paylaş: