Estetik Dergisi

REFRESH GENÇLİK UYGULAMASI İLE PARLAYAN CİLTLER Dr. Dilay Demiryontar

REFRESH GENÇLİK UYGULAMASI İLE PARLAYAN CİLTLER  Dr. Dilay Demiryontar

DR. DİLAY DEMİRYONTAR

Herkes cildini daha nemli, daha sıkı ve ışıl ışıl görmek ister. Peki ama içten dışa doğru yansıyan parlak bir cilde nasıl sahip olmak için neler yapabiliriz?

Gençliğinizin süresini uzatmanın yeni ve etkili formülü, 2020’nin en trend anti aging uygulaması olan Refresh Gençlik uygulaması ile tanışmaya hazır mısınız?

Medikal Estetik Hekimi Dr. Dilay Demiryontar gençleşmenin en etkili formülünü sizler için yazdı…

Yaz ayları süresince olabildiğince güneşten korunmaya özen göstersek de yine de cildimiz az ya da çok güneş ışınlarından olumsuz etkilenir.

Güneş ışınlarının yanı sıra havuz ve deniz suyunun da etkileri ile cildimiz nemini, parlaklığını, pürüzsüzlüğünü kaybeder. Sonuçta cildimizde kuruluk, matlık, ton farklılıkları, lekelenmeler, pürüzleşme, ince kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı meydana gelir. Yüzümüzle birlikte boyun, dekolte ve ellerimiz de aynı şekilde hasar görebilir. İşte Sonbahar ayları hasara uğrayan cildimizi onarmak, yapılandırmak, yenilemek ve kişiye özel tedavi protokolü oluşturmak için en ideal aylardır.

Tedavi protokolünde olmazsa olmazım yoğun hyalüronik asit içerikli ürünlerin mikroiğnelerle enjeksiyonu yani mezoterapi uygulamasıdır. Çünkü tüm bu hasarlara karşın, Mezoterapi tedavisiyle cildi yeniden yapılandırmak, yenilemek ve onarmak mümkün.

Bu tedavilerde en çok tercih edilen yöntemin‘’Refresh Gençlik Uygulaması’’ olduğunu söyleyebiliriz. Pluryal Refresh; ciltte canlandırma, derin nemlendirme, gözle görünür bir parlama ve gençleştirme sağlamak için gerekli formüle sahip olması açısından tercihlerde üst sıralarda yer alıyor. İçeriğindeki hyaluronik asit sayesinde cildin sıkılaşmasına, yoğun nem ve ışıltı vererek, yeniden yapılandırılmasına olanak sağlamakta. Bitkisel kök hücre güçlendiricisi içeren tek Mezoterapi uygulaması olması, cilt katlarında hücre yapılanmasını uyararak cilde canlılığı geri kazandırıyor. DNA içeriği ise, serbest radikallere karşı savaşarak zarar görmüş cildi onarıyor. Yine içeriğinde bulunan B3, B5, B6 ve A vitaminleri cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ihtiyacını karşılamakta. Tüm bu içeriğin cilde geri kazandırılmasıyla kırışıklıklar giderilirken, yaşlanma süresi geciktirilip, cildin sağlığına kavuşmasına destek olunuyor. Sonuç; pürüzsüz, ışıl ışıl parlayan, olduğundan daha genç görünen bir cilt!

“Refresh Gençlik Uygulaması” nı yüz, boyun, dekolte ve eller olmak üzere kırışıklık ve sarkmaların olduğu hasarlı alanlar ile, cilt dokusunun gevşemeye başladığı noktalara 25dk.gibi kısa bir sürede, çok konforlu bir şekilde kolayca yapabiliyoruz ve hasta sosyal yaşamından kopmadan hayatına devam edebiliyor.

“Refresh Gençlik Uygulaması” ile hastalar ertesi günden itibaren yüzlerinde yoğun nem hissettiklerini söylüyor. Uygulama, daha genç bir cilt yüzeyi, kırışıklıkların azalması, ton farklılıklarının giderilmesi, pürüzsüzleşme sağlayarak cildin yenilenmesine yardımcı olmakta.

“Refresh Gençlik Uygulaması” sayesinde kısa vadede canlı, parlak, gergin ve genç bir cilde sahip olurken, uzun vadede kırışıklıklar, çizgiler ve sarkmalar gibi yaşlanma belirtilerinin azaldığını görmeniz mümkün.

Yaz bitti…Cildimize bakım ve yatırım yapmanın en ideal zamanı…

01/10/2020
Paylaş: