Estetik Dergisi

SANAT DÜNYASINDAN GÜZELLİĞE ATILAN İMZA - PETEK DİNÇÖZ

SANAT DÜNYASINDAN GÜZELLİĞE ATILAN İMZA - PETEK DİNÇÖZ
SANAT DÜNYASINDAN GÜZELLİĞE ATILAN İMZA
      
PETEK DİNÇÖZ

 
 
Tüm Türkiye sizi çok iyi tanıyor ama sizin cümlelerinizle kısaca kendinizden bahsedebilir misiniz? 
Her zaman olduğum gibi samimi, içten sahtelikten uzak çok iyi niyetli… (bu yüzden dost sandıklarımdan çok kazık yedim.)
 
Müzik ve dans yeteneğinizi ilk ne zaman ve nasıl fark ettiniz? 5 yaşlarında başlamıştım şarkılar söylemeye, dans etmeye sonra bir anda kesmişim. Çok iyi bir gözlemciyim, dünyayı takip eden, yenilikleri seven biriyim. İÇTEN GELEN BİR YETENEK BU!
 
Size göre estetik ve güzellik kavramları ne ifade etmekte? Türkiye’den ve Dünyadan güzel bulduğunuz ünlü kadınları öğrenebilir miyiz? Türkan Şoray, Filiz Akın, Gülşen Bubikoğlu, Hailey Bieber, Gigi Hadid, Candice Swanepoel, Jlo , Cher, Charlize Theron ve BEN…
 
 Müzik dünyasının başarılı isimlerinden biri olarak güzellik sektöründe de var olmaya neden ve nasıl karar verdiniz?
Modellik, oyunculuk, sunuculuk, sahne işlerimden dolayı yıllardır kiloma, cildime izleyicilerime saygımdan dikkat ettim. Bana hep soruldu, yüzüme, saçıma, vücuduma yaptığım bakımlar, ben de bu yoğun ilgiden ötürü güzellik sektöründe olmalıyım dedim. 2 sene önce şok marketlerde ruj, dipliner, maskara, göz kalemi ve oje ile tüm hanımlara ulaştım ve başardım. Kozmetik ile ilgili yoğun ilgi beni çok mutlu etti. Bunu bölgesel zayıflama, cilt bakımı, makyaj, tırnak bakımları ile birleştirip Türkiye’de tek! Şık, temiz rahat salonu açtım. Tabii ki sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da açacağız, çünkü tüm kadınlarımız kaliteli bakımı arıyor. Sahnede iddialı olduğum gibi PETEK DİNÇÖZ BEAUTY markamla da iddialıyım.

Kliniğinizde hangi estetik uygulamalar yer almakta?. Zayıflama; Türkiye’de sadece bizde olan bölgesel incelme ONİX (radyo frekansla bölgesel incelme ve zayıflama),
. Cilt Bakımları;
.Masaj; Selülit Masajı, Relax masaj,
.Kalıcı Makyaj Uygulamaları; Dipliner, Eyeliner, Dudak Renklendirme
Tırnak; Manikür, Pedikür, Jel Tırnak, Kalıcı oje, Protez Tırnak, Nail Art
İpek Kirpik; kaş- kirpik laminasyon
Kaş tasarımı; İfade Danışmanlığı
 
Sanat dünyasındaki estetik bakış açınızı güzellik sektörüne taşıyorsunuz. Nasıl bir fark yaratmayı düşünüyorsunuz? 
Tıpkı sahne performansımın çok beğenildiği gibi, salonumuza gelenler uzmanlarımızdan, bu enerjiden mutlu olacaklar.
 
Kliniğinizin bir mottosu var mı?
GÜZELLİĞE AÇILAN KAPI
 
  1. Petek Dinçöz Kliniği güzelleşmek isteyen kadınlara ne vaad ediyor?
 
Assolist gibi hissedecekler, kadınlarımız için tüm ayrıntıları düşündüm. Burası lüks otel gibi bardaktan tutun, koltuklara kadar… Aldığımız tüm cihazlar çok kaliteli.
 
  1. Mesoplus uygulaması hakkında bilgi alabilir miyiz?
 Mesoplus; yeni bir teknoloji.  Mikro iğneleme tekniğiyle;  iğnesiz yapılan gençlik aşısı. Cildinizin ihtiyaç duyduğu C vitamini, E, K vitamini ve Hyalüronik asit, Mesoplus cihazı sayesinde cilt altına emilimin daha hızlı ve homojen uygulanmasını sağlıyor. İğnesiz olduğu için bu sayede acısız ve konforlu bir işlem yapılabiliyor. Sonucunda  daha parlak, genç ve dinamik bir görünüm sağlanıyor. 
 
23/08/2021
Paylaş: