Estetik Dergisi

REVO FACIAL AESTHETICS

REVO FACIAL AESTHETICS
REVO FACİAL AESTHETICS

Merhaba, öncelikle Revo Facial Aesthetics ne zaman ve nasıl doğdu? Ortaya çıkış hikayesi hakkında bilgi alabilir miyiz?

Estetik ve cilt bakımı konusunda yepyeni bir deneyim oluşturma fikri, 2018’de yolları kesişen Onur Erikoğlu ve Op. Dr. İskender Alkın Solmaz’ın bir araya gelmesiyle ortaya çıkan sinerji sonucu doğdu. Son derece hassas dokuların yer aldığı göz ve göz çevresini merkezine alan oküloplastik cerrahi konusunda uluslararası seviyede eğitime sahip Op. Dr. Solmaz’ın deneyimleri ve başta sağlık alanında olmak üzere farklı sektörlerde yatırımları bulunan Erikoğlu Yatırım Holding’in vizyonu birleşince, ortaya Türkiye’nin göz çevresi ve yüz estetiğine odaklı ilk kliniği Revo Facial Aestetics doğdu.

Revo Facial Aesthetics marka isim ve mottosu nasıl konumlandırıldı?

Estetik konusunda devrim yaratmak amacıyla yola çıkan Revo, ismini İngilizce devrim anlamına gelen Revolution’dan alır. Toplumdaki güzellik algısının tek tipleştiği ve güzel olmak için çok ciddi cerrahi operasyonların zorunluluk gibi gösterildiği düşüncesine karşı çıkan Revo ekibi, güzelliği, keskin çözümler ve standartlaşmış kalıpların dışına çıkartarak, rutin cilt bakımları, küçük dokunuşlar, iç farkındalık ve cerrahi müdahalelerle, misafirlerinin doğasına ve iç huzuruna özen gösterdiği bir anlayış ile toplumdaki yaş almaya olan bakış açısını değiştirmeyi hedefler.
İşte bu anlayış, göz çevresi ve yüz estetiğinde kuralları değiştiren devrimin temel taşlarını oluşturur.

 Klinikte hangi uygulamalar yapılmaktadır?

Yoğun iş temposu, stres ve şehir kirliliği metropollerde yaşayan herkesin ortak problemi. Yaşlanmaya bakış açınızı değiştirmeyi hedefleyen Revo Facial Aesthetics, kendinizi iyi hissettirecek tüm uygulamaları bir araya getiriyor.
Revo’ da, Op. Dr. İskender Alkın Solmaz’ ın deneyimiyle hayat bulan Oküloplastik cerrahi operasyonlar altında göz ve göz çevresine yönelik operasyonlar ile Dermatolog Uzm. Dr. Nagihan Sahillioğlu’ nun liderliğinde son teknoloji cihazların katkısıyla leke tedavileri, kök hücre tedavisi, Somon DNA enjeksiyonu gibi sağlıklı bir cilt için gereken dermatolojik işlemler uygulanıyor.
Revo’ya geldiğinizde, ilk aşamada cildinizin üç açıdan yüksek kalitede fotoğrafları çekilerek detaylı bir analizi yapılıyor. Cildin ışıldaması için gerekli rutin cilt bakımları, yapılan cilt analizleri sonrasında kişiye özel reçetelerle misafirlere sunuluyor.
 
13/09/2022
Paylaş: