Estetik Dergisi

İÇTEN GELEN BÜTÜNSEL SAĞLIK DESTEĞİ CollaZen

İÇTEN GELEN BÜTÜNSEL SAĞLIK DESTEĞİ CollaZen
CollaZen TM Sağlık, Zindelik ve Güzellik için bütünsel bir yaklaşımla geliştirilmiş olan bir Takviye Edici Gıda içeceğidir. Sinerji yaratan 7 aktif maddenin bileşiminden oluşmaktadır, Hidrolize Tip 1 Balık Kolajeni, Hyaluronik Asit, Biotin, Vitamin C ,Glukozamin, Kondroitin ve MSM.

10 Soruda CollaZen

1-Neden CollaZenTM Kullanmalıyım:

Kollajen seviyelerinin bozulması erken cilt yaşlanmasına, elastikiyetinin azaltılmasına, kırışıklıklara, saç ve tırnaklardaki zayıflığa ve kas iskelet sisteminde ağrılara neden olur.
Buna ek olarak, yaş, hastalıklar, stres, kötü beslenme sigara ve alkol kullanımı gibi etkiler vücudun kollajen kalitesinin ve miktarının bozulmasına yol açar.

Peptan® kollajen peptid proteinlerden üretilen% 100 doğal ve güvenli bir bileşentir. Rousselot SAS›ın ham maddeleri dünya çapında kullanılmaktadır ve;
. Cilt hidrasyonunu ( ideal nemlilik) geliştirir.
. Hem ince hem de derin kırışıklıkların oluşmasını azaltır. . Cilde genç bir görünüm kazandırır.
. Sağlıklı ve parlayan saç ve tırnakları iyileştirmeye katkıda bulunur.
. Kemiklerin, kıkırdakların ve bağların normal işleyişine katkıda bulunur, eklemlerin işlevini optimize eder.

2-Nasıl Etki Eder?

CollaZenTM ince bağırsak tarafından emilir ve kan dolaşımı yoluyla derinin ve kemiklerin en derin tabakalarına yayılır. Vücudumuzda kolajen üretiminin ve miktarının artmasına destek olur.

3-Ne Kadar Sürede Sonuç Alırım?

Kolajen Peptan® kullananlar, 2-3 hafta içinde cildin nemlendiğini ve sıkılaştığını, eklemlerde ağrıların azaldığını fark eder. Bununla birlikte, bu sonuçlar, tüm insanlar için ortak olduğu anlamına gelmez; çünkü genler, yaşam tarzı, beslenme, güneşe uzun süre maruz kalma, sigara alışkanlıkları gibi cildi de etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Nemlendirme ile ilgili en iyi sonuçlar, ürünün ardışık olarak kullanıldıktan sonra yaklaşık 8 hafta içinde İnce çizgilerin ve kırışıklıkların azaltılması için en iyi sonuç yaklaşık olarak12 hafta içinde elde edilmiştir. İlk sonuçlar 20-30 gün içinde görülebilir. İnsan vücudundaki kolajenin yenilenmesi, sonuçların belirgin ve anlamlı olduğu 90 ila 100 gün arasında gerçekleşir.

4- Önerilen Doz Nedir?

Her gün 20 ml veya iki çorba kaşığı tercihen yatmadan önce alın. Aynı zamanda yarım bardak su veya meyve suyuyla seyreltilebilir. Serin ve kuru bir yerde saklayın. Her kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayın. Ürünü çocuklardan uzak tutun.

5-Tadı Nasıl ?

Cildin nemini arındırıp yeniden canlanmasına, kemik problemlerini ortadan kalkmasına ve eskime sürecini tersine çevirmeye yardımcı olan CollaZen, Ahududu lezzetine sahiptir.

6-Hamile ve Emziren Kadınlar Kullanabilir mi?

CollaZenTM bir besin takviyesidir, bu nedenle hamile ve / veya emziren kadınların önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

7-Şeker Hastaları CollaZen Kullanabilir mi?

Kullanılan tatlandırıcı madde Sucralose, FDA tarafından onaylanmıştır. CollaZenTM , tip I ve II diyabetikler için idealdir. Ciddi bir hastalıktan muzdarip insanlara veya tıbbi kontrolu altındaki kişilere doktorunuzun tavsiyesi olmadan herhangi bir diyet takviyesi almamanızı öneririz.

8-CollaZenTM Diğer Diyet Takviyeleriyle Kullanılabilir mi?

CollaZenTM, diğer vitaminler, sağlık ürünleri ve diyet takviyeleri ile birlikte normal bir diyetin parçası olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, takviyeleri toplamı konusunda temkinli olmalısınız. Emin değilseniz, eczacınızdan veya doktorunuzdan tavsiye almalısınız.

9-CollaZenTM Diğer İlaçlarla Kullanılabilir mi?

CollaZenTM’in diğer ilaçlarla olumsuz etkileşimi bildirilmemiştir. Bununla birlikte, ağır bir hastalığa maruz kalmış veya tıbbi kontrol altında olan kişilerin CollaZen’i doktorlarının tavsiyesi olmadan kullanmamalarını öneririz.

10- Neden Hayvansal Kolajen Yerine Balık Kolejeni Kullanmalıyım?
. Bilimsel çalışmalar, doğal I Tipi balık kolajeninin, molekül ağırlığından dolayı hayvansal kökenli kolajenden 7 kat daha hızlı emildiğini göstermiştir.
. Balık kollajeni, domuzlardan ve sığırlardan türetilen kollajenden 5 kat daha yüksek oranda kolajenin ana bileşenleri olan amino asit kütlesi (glisin, prolin, alanin ve hidroksiprolin) içerir.
. Balıklardan üretilen kolajen, karasal hayvan kökenli kolajenlerin olmadığı düşük sıcaklıktaki hidroksiprolin içerir. Sonuç olarak, balık kollajeni sığır ve domuzların kolajenine kıyasla vücuttaki sindirim ve asimilasyon için mükemmel bir yöntemdir.
. Kolajen Tip I balık ürünlerinin etkisi antioksidandır ve sadece eklemlere odaklanmak yerine, vücudun bir bütün olarak (cilt, saç, iskelet) odaklanmaktadır.
. CollaZenTM’in ana maddesi, önemli kolajen üreticisi olan Rousselot SAS tarafından Peptan® adı altında üretilir ve Tilapia balığından elde edilen en iyi hidrolize kolajen kalitesini sunar. Sonuç olarak, hastalıklar, enfeksiyonlar, patojenler ve antibiyotiklere maruz kalmadığı için kesinlikle daha güvenlidir. Ayrıca, hayvan kolajenleri aksine kolesterol, yağ ve şeker içermez.

01/01/2020
Paylaş: