Estetik Dergisi

YENİ NORMALDE DİŞ TEDAVİLERİ Dr. Sonay Gökhan

YENİ NORMALDE DİŞ TEDAVİLERİ Dr. Sonay Gökhan

Normalleşme sürecinde klinikler açıldı ve yoğun bir tempoyla tedaviler başladı. Hatta uzun süre karantinada yaşamamız nedeniyle ertelemek zorunda kaldığımız elzem ihtiyaçlarımızı gidermek üzere, yeni normalle birlikte kuaförlere, kliniklere, spor merkezlerine kavuştuk. Çok sevindirici olarak doktorlarımız da işlerinin başında ve yoğun biçimde artan ihtiyaç taleplerini karşılamak için canla başla çalışmaya başladı. Tabii ki gerekli önlemleri alarak ve öncelikle insan sağlığını koruyarak...

Peki, hayati öneme sahip diş sağlımızla ilgili tedaviler için yeni normalde hangi tedbirler alındı?

Bu konuyla ilgili görüşlerine başvurmak üzere Dr. Sonay Öztan Gökhan’ın Nişantaşı’ndaki kliniğine misafir olduk. Yeni normalde ağız ve diş sağlığıyla ilgili sizler için aşağıdaki bilgileri verdi.

Yeni normalde hastalarımızı mutlaka aralıklarla kabul edebiliyoruz. Aralarda hasta alamıyoruz. Biz klinik olarak her dönemde sterilliğe çok önem veriyoruz. Tabii ki, bu hassas dönemde koruyucu önlemleri daha da arttırdık. Ağız ve diş sağlığı kötü olduğunda virüse karşı direnç de düştüğü için ağız ve diş sağlığına özellikle bu süreçte çok daha fazla önem verilmelidir.

01/09/2020
Paylaş: