Estetik Dergisi

BİOREZONANS İLE KENDİNİZİ YENİLEYİN - BİOREZONANS TERAPİSTİ NESLİHAN BAYKAL YAKIŞAN

BİOREZONANS İLE KENDİNİZİ YENİLEYİN - BİOREZONANS TERAPİSTİ NESLİHAN BAYKAL YAKIŞAN

Biorezonans Nedir?

Klasik Biorezonans 1970' li yıllarda Dr. Franz Morell ve Elektronik Mühendisi Erich Rasche tarafından Homeopati Biliminden Elektroakupunktur baz alınarak geliştirilmiştir.

Biorezonans ya da rezonans iki frekansın birbiri ile uyumlu hale getirilmesidir. Yapılan işlem vücuda dışarıdan verilen titreşimlerle artı frekans bilgileri eksi haline getirerek vücudun normale dönme halidir.

Manyetik Rezonans, vücut enerji bedeni üzerinde elektrotlar yerleştirilerek kullanılacak frekans parametrelerinin farklı etkiler ile uygulandığı evrede ölçülebilir mikroelektrik frekansları terse çevirerek vücutta nötrleşme işlemidir.

Elektromanyetik Frekansla tedavi olarak da bilinir.

İnsan Vücudunda bağımlılık yapan maddelerin frekanslarının nötrleşme işlemidir.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ GÜÇLENDİRMEDE BİOREZONANS

Vücutta gizlenen enfeksiyon, mantar ve alerjen maddeleri etkisiz hale getirebilen, vücudun direncini arttıran Biorezonans Yöntemi bağışıklık sistemini güçlendirmede kullanılmaktadır.

SİGARA BIRAKMADA BİOREZONANS

Maddenin çevresine yaydığı frekans bilgilerinin terse çevrilerek vücudun o maddeye karşı isteksizlik, tanımazlık bilgisi. Yapılan frekans uygulamasının vücuda tekrar uygulanmadıkça nötr bilgi olan sigarayı vücut istemez. Bu yolla fiziksel olan bağımlılık giderilmektedir.

ALKOL BIRAKMADA BİOREZONANS

Aynı sigara terapilerindeki gibi maddenin frekansının temizlenme işlemidir. Tabii ki tedavilerde kişilerin tedaviye kararlı ve istikrarlı olması seansın başarısını arttırır. Sigara bırakma terapilerinden farkı, seans protokolüdür.

KİLO VERMEDE BİOREZONANS

Kişilerde kilo verme sürecinde en çok bağımlı oldukları ekmek, hamur işi, tatlı, çikolata, nişasta, börek, gluten, hazır gıda gibi ürünlerin frekanslarını nötrleştirme, tüketimini silme işlemi. Ayrıca Biorezonans ile beden dengeleme protokolü uygulandığında iştah kapama, daha az kalori ile tok hissetme seanslarının başarı oranı artmaktadır.

DETOKS UYGULAMALARINDA BİOREZONANS

Yorgunluk, bitkinlik, halsizlik, sinirlilik, duygu durum bozuklukları vücudumuzda biriken toksinlere neden olmaktadır.

Havadan, sudan, çevresel kirlilikten, aldığımız gıdalardan geçen toksik maddeler bağırsak floramızı bozarak bağırsaklarımızın normal görevini yapamaz hale gelmesine neden olur. Metabolizmamız çalışmaz, ter bezlerimiz çalışmaz hale gelir.

Biorezonans Uygulamaları uygun protokol çalışmalarıyla vücuttan toksik maddeler temizlenmesine yardımcı olur.

BİORiTM; ENERJİ BEDENİ DENGELEMEDE BİOREZONANS

Enerji Bedenimiz, beynimiz ve tüm organlarımız bir bütündür. Biorezonans, enerji bedeni üzerinden işlem yaparken meridyenler arasında geçişlerde olumsuz ve uyumsuz parametreleri tedavi ederken enerji bedenini de dengeliyor.

BİOREZONANS UYGULAMARI KİMLERE ÖNERİLİR?

* Kronik yorgunluğu olanlara

* Uyku bozukluğu yaşayanlara

* Bağışıklık sistemini güçlendirmede

* Sigara bırakmak isteyen herkes

* Alkolü bırakmak İsteyen herkes

* Zayıflamak ve kilo vermek isteyen herkes

* İnsülin problemi olanlar

* Şeker hastalığı olanlar

* Basit duygu durumu bozukluklarında

* Enerji bedeni dengelemede
 

"Ruhsal bir hayal gücü vardır. Bu güç, hastalıkları oluşturabileceği gibi, var olan rahatsızlıkları da ortadan kaldırabilir.
Beden, ruhsal hayal gücünün emirlerine itaat etmek zorundadır."

İBNİ SİNA

01/12/2020
Paylaş: